Slide Background
GRAFIKA UA - лазерне гравіювання по металу

.
Ми втілюємо та реалізуємо Ваші ідеї та потреби за допомогою сучасного обладнання

.
Ми втілюємо та реалізуємо Ваші ідеї та потреби за допомогою сучасного обладнання

Ми втілюємо та реалізуємо Ваші ідеї та потреби за допомогою сучасного обладнання

Лазерне гравіювання в Білій Церкві, Україні


Як ми працюємо

Заявка:

Ви звертаєтеся до нас зручним для Вас способом

Консультація:

Визначаємо Вашу задачу і що ми можемо Вам запропонувати

Макет:

Узгодження наноситься зображення, його розміри і місце

Нанесення:

Безпосередньо нанесення гравіювання

Оплата


Нам довіряють


Наші переваги

1) Високоякісне гравировальное обладнання дозволяє передати всі тонкощі наноситься зображення

2) Фахівці з великим досвідом які виконують роботи будь-якої складності швидко та якісно

3) Прийнятним цінова політика як для одиничного замовлення так і для оптових клієнтів.

4) Працюємо з усіма регіонами України за допомогою “Нової пошти”


Навіть звичайну вилку, куплену в магазині, можна зробити унікальною. Лазерне гравіювання – технологія, здатна на поверхні практично будь-якого виробу вигравіювати напис або малюнок.

Скориставшись цією послугою, ви зможете надати навіть самому банального предмету унікального виду. Така графіка не стирається, не вицвітає і не псується з часом, а зберігається на довгі роки як пам’ять для людини.

Лазерне гравірування стане ідеальним варіантом для сувенірів і власного виробництва, якщо ви хочете підкреслити неповторність і брендовість вироблених товарів.

Що таке лазерне гравіювання

Гравіювання ручкиУ більшості випадків майстри пропонують гравіювання ручної роботи за допомогою спеціальних пристроїв. На жаль, в цьому випадку ваш предмет може бути зіпсований, адже ніхто не відміняв людський фактор. Гравіровщік здатний помилитися, зробити криву лінію, погано обробити матеріал, через що вже не буде потрібного ефекту від подарунка.

Лазерне гравірування працює повністю в автоматичному режимі. Через випромінювач, промінь потрапляє на лінзу, набуваючи вигляду лазера, випалює потрібний напис. Лазер повністю видаляє верхній шар з предмета, створюючи поглиблення, в кінцевому рахунку, він придбає купує графіки.

Глибина і товщина ліній налаштовується в залежності від матеріалу і малюнка, завдяки чому можна вигравіювати будь-яке зображення. Найбільшою популярністю користується:

 • Художнє гравіювання. Лазерна графіка високої складності. На предмет наноситься зображення, яке потребує художніх навичок (портрети, пейзажі, орнаменти і т.д.). Така робота стане справжнім витвором мистецтва. Для подарунків це ідеальний варіант, який вразить людину своєю неповторністю.
 • Гравірування на сувенірах. Написи або не складні малюнки – одні з найпопулярніших способів гравіювання. Вони дозволяють підкреслити унікальність предмета, наприклад вигравіруваними ініціалами, цитатою чи пам’ятної фразою.
 • Лазерне маркування. Підходить для підприємств, які хочуть створити УТП свого товару. Вигравірувана напис бренду, логотипу, слогану або щось інше, безсумнівно, додадуть вишуканості будь-якому товару.

Така графіка вважається довговічною. Не знаєте, як зробити предмет єдиним у своєму роді? Лазерне гравіювання – ось ваш кращий вибір.

Різновиди гравіювання лазером

Гравіювання бритвиГравірування лазером відрізняється в залежності від матеріалу виробу. Серед основних можна виділити гравіювання по:

 • Пластику.
 • Склу.
 • Дереву.
 • Паперу.
 • Каменю.
 • Металу.

Особливе місце серед всіх перерахованих вище позицій займає останній матеріал. Решта речовини дуже погано переносять високу температуру, через що кількість можливих побічних дефектів дуже велика.

Гравірування лазером по металу – поєднання міцного і довговічного матеріалу з невитираною графікою, створюючи таку річ, яка зможе простояти століття. Нанести зображення або напис на метал ви зможете в спеціалізованій компанії «Grafika».

Замовити лазерне гравіювання в Білій Церкві та Україні

Гравіювання IphoneНа що нанести гравіювання, на ніж або фляжку? Може на запальничку або кришку ноутбука? Або ви хочете прикрасити будь-який інший металевий предмет? Фахівці компанії «Grafika» впораються з будь-яким завданням.

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

 • Допомогу в розробці індивідуального дизайну, заснованого на ваших ідеях та вподобання.
 • Професійне гравіювання з гладкою поверхнею, без виступаючих розплавлених металевих країв.
 • Готовий предмет у найкоротші терміни, завдяки використанню сучасного обладнання і великому досвіду майстрів.

Замовити гравіювання на металі можна в Білій Церкві, звернувшись в наш офіс за адресою: 09100, м. Біла Церква, вул. Леваневського, 87  або зателефонувавши за номером: +38 (066) 432-01-32.

Досить ламати голову над тим, як зробити подарунок або товар унікальними. Лазерне гравірування перетворить будь-який предмет в шедевр, а наші фахівці в цьому допоможуть.