Гравіювання на сувенірах

Щоб перетворити будь-яку річ в іменний, незабутній подарунок, скористуйтеся лазерним гравіюванням. Це спосіб нанесення малюнка, напису, будь-якого символу на поверхню.

За рахунок проникнення в структуру матеріалу, зображення виходить чітким, довговічним, не стирається і не зношується навіть при регулярному використанні. Гравірування на сувенірах – відмінний варіант для тих, хто хоче здивувати по-справжньому.

Технології гравіювання на сувенірах

Найбільш поширені варіанти гравіювання:

 • Травлення. Використовується спеціальний хімічний реагент, який з’їдає верхню поверхню виробу і залишає виступаючу частину з малюнком. Підходить тільки для металевих виробів.
 • Ударна технологія. Як випливає з назви, символи вибиваються на сувенірі. Найпоширеніший варіант на медалях, візитках, членських картах. Виконується вручну або машинним методом.
 • Випалювання. Підходить тільки для виробів з дерева. Дозволяє точно передати навіть дрібні деталі.

Також існує кілька десятків менш канонічних способів, але всі вони поступаються лазерній методиці. І на те є 5 причин:

 • підходить для всіх матеріалів;
 • максимально тонкі лінії;
 • можливість відтворити будь-яке зображення;
 • комп’ютерна точність деталей;
 • можливість реалізувати будь-яку ідею.

Гравірування на подарунок за допомогою лазера – має ще одну незаперечну перевагу: не псується матеріал, з якого зроблений сувенір. До того ж, час виконання замовлення займає до декількох годин. Решта представлених варіантів потребують не менше декількох діб.

Різновиди гравіювання на сувенірі

Найчастіше застосовується гравірування на подарунках, призначених бізнес партнерам. Наприклад, на ручці можна вигравіювати ім’я адресата і логотип вашої компанії. Любителі полювання по достоїнству оцінять цікавий барельєф на ножі.

Пам’ятні сувеніри робляться рідним і близьким. Це не тільки спосіб порадувати людини неочікуваний сюрприз, але і зв’язати презент з приємною подією із життя. Також, за допомогою лазера можна перетворити звичайну річ в талісман. Наприклад, на ножі вказати знаки, які залучають удачу в полюванні.

Розміщення свого логотипу та рекламної інформації на ручці, візитці, флешці, інших об’єктах, за допомогою яких контактуєте з потенційними клієнтами, дасть можливість зробити бренд більш впізнаваним і запам’ятовуваним.

Гравірування на сувенірах відкриває необмежені можливості перед уявою, оскільки за допомогою високоточної комп’ютерної техніки вийде реалізувати будь-який задум.

Замовити лазерне гравіювання на сувенірах в Білій Церкві і Україні

Компанія «Графіка» є визнаним лідером ринку, використовує новітню техніку і виконує будь-які замовлення клієнтів. У числі головних переваг компанії:

 • доступна ціна;
 • моментальна швидкість виконання замовлення;
 • допомога у створенні та доопрацювання макета;
 • гарантія якості.

Для якісного гравіювання на сувенірах необхідно надати правильний макет, оформлений у відповідність до вимог програмного забезпечення.

Клієнту не потрібно вдаватися в подробиці, досить просто принести фото того, що повинно бути переведено на сувенір. Все інше зроблять дизайнери.

Якщо у вас залишилися питання або готові зробити замовлення, телефонуйте нашому консультанту за контактним телефоном або замовте зворотний дзвінок.

Гравировка на яхте
Гравировка на повербанке
Гравировка на шпаге