Художнє гравіювання

Не знаєте, який зробити подарунок? Що може бути краще, ніж предмет з гравіруванням. При цьому вам не потрібно відмовлятися від думок про стандартні подарунки, такі як телефон, годинник, набір ножів, ноутбук та інших – ви просто можете зробити таку річ єдиною в своєму роді.

Давайте просто уявимо. Ви вирішили подарувати дівчині айфон. Безумовно, це чудовий подарунок, але насправді їх десятки тисяч таких самих, як і цей. Але, якщо зробити унікальний малюнок на задній кришці, це буде вже не просто штампований на заводі телефон, а унікальний подарунок, якого немає більше ні в кого.

Прикрасьте металеве покриття свого подарунка гравіруванням, надавши йому неповторного вигляду.

Особливості художнього гравірування

Найчастіше до гравіровщіка звертаються, щоб зробити напис, ініціали або простеньке зображення. Люди навіть не уявляють, які шедеври можна викарбувати на металі.

Все починається від простих орнаментів, різного виду. Складні геометричні фігури, прості логотипи і багато інших дрібниць без труда оформлять на наданому предметі. Але, крім легких малюнків, працюючи по металу можна створити портрети, зображення тварин, складні картини і багато іншого.

Все обмежується тільки вашою фантазією і розміром предмета. Наприклад, зробити брелок з гравіюванням у вигляді великого об’єкта з безліччю ліній не вийде, проте все це обговорюється заздалегідь з майстром.

Для створення художнього гравірування необхідний макет, на основі якого і буде проводитися робота. До макету є певні вимоги:

  • Шари і об’єкти на зображенні не повинні бути заблоковані
  • Застосування растрових картинок неприпустимо.
  • Елементи макета створюються з мінімальною кількістю точок.
  • Всі розміри повинні бути вказані в міліметрах, а масштаб зображення 1: 1.
  • Наявність текстових пояснень до замовлення всередині файлів неприпустимо.

Ви можете самостійно зробити і надати готову основу, або звернутися до фахівців компанії «Графіка», за розробкою потрібного ескізу.

Різновиди художнього гравірування

Як уже писалося вище, для кожного предмета художнє гравірування робиться особливо. Не завжди на товар можна розмістити той малюнок, який хочеться, тому варто враховувати, на якого розміру і типу предметах ви будете гравірувати зображення:

  • Невеликий розмір. На годиннику і на запальничках, а також подібного роду речах оптимально розміщувати орнаменти, голови тварин і логотипи. Гравірування повнорозмірного тваринного або іншого великого об’єкта також можливо, але виглядати це буде вже по-іншому.
  • Середній розмір. На телефонах, фляжках, ножах або інших предметах середнього розміру відмінно виглядають повнорозмірні зображення істот, будівель, а також орнаменти або візерунки.
  • Великий розмір. Кільця, замки ланцюжків, медальйони та інші ювелірні вироби можуть бути прикрашені цікавим гравіюванням візерунками або художніми написами.
  • Ювелірні вироби. Кольца, замки цепочек, медальоны и другие ювелирные изделия могут быть украшены интересной гравировкой узорами или художественными надписями.

Кожен вид гравіювання по-своєму унікальний і неповторний. Тому, перш ніж підбирати малюнок, зверніться за консультацією до компанії «Графіка». Тут фахівці допоможуть підібрати оптимальне зображення, відповідно до вашого бажання.

Замовити художнє гравірування в Білій Церкві та Україні

«Grafika» – компанія, яка спеціалізується на лазерном гравіюванні по металу. Вся робота виконується на спеціальному обладнанні, із застосуванням сучасних технологій. Отримане зображення обробляється на комп’ютері, після чого випалюється на вашому предметі за допомогою лазера.

Ми не просимо повірити нам на слово, якість робіт доведена десятками унікальних виробів в портфоліо, з якими при бажанні ви зможете ознайомитися.

Низькі ціни, швидке виконання замовлення і можливість нанести будь-яке зображення на предмет – все це дозволило заробити нам хорошу репутацію і отримати сотні постійних клієнтів.

Вже тисячі людей порадували своїх близьких і друзів унікальними подарунками з гравіруванням від «Grafika», тепер ваша черга.

Гравировка на фляге
Гравировка на ноутбуке