Лазерне маркування

Ринок підробок останнім часом стає все популярнішим. Чи не хочете, щоб «китайська» продукція зіпсувала репутацію вашого товару? Або просто бажаєте зробити вироблені речі більш стильними та унікальними?

Лазерне маркування індивідуалізує вашу продукцію, зробивши її неповторною. Будь-яке підроблене виробництво не стане витрачатися на додаткове гравіювання. Тому саме вирізаний напис або значок на ваш товар, стане його візитною карткою.

Технології маркування

Гравірування може проводитися трьома способами:

 1. Ударно-точковий. Проводиться на спеціальному верстаті. Управляється така технологія дистанційно з комп’ютера. Сигнал відправляється на машину, після чого стиснене повітря приводить в рух голку з карбіду вольфраму. Швидкими зворотно-поступальними рухами відбувається гравірування. Такий метод не може гарантувати плавність і красу ліній навіть після шліфування.
 2. Ручний. За допомогою електрографу гравірування наноситься вручну. Тут може бути присутнім ризик «тремтячою руки», через що напис виходить нечітким, але більш важливо – це час роботи. Вручну, великий обсяг гравіювання зробити не вийде, тому у виробництві така технологія марна.
 3. Лазерний. Маркується метал автоматично за допомогою потужного світлового випромінювання, пропущеного через лінзу. Конструкція дозволяє вибирати ширину і контури малюнка. Вважається найбільш оптимальним варіантом.

Найчастіше вибір ставає між першою і третьою технологіями. Замовники коливаються, що ж вибрати. Але всі сумніви відпадають при більш детальному порівнянні:

ХарактеристикиУдарно-точковаЛазерна
Глибина1мм.2мм.
Швидкість нанесення30мм./сек.До 2000мм./сек.
МатеріалиТільки певні металеві покриття, твердістю до 63HRC.Будь-який вид металу.

Як можна побачити, маркування лазером більш довговічне, завдяки більшій глибині проникнення, майже в 10 разів швидше наноситься і при цьому може працювати з будь-яким металом. Зробивши правильний вибір на користь лазерної технології, вам потрібно буде визначитися з її видом.

Різновиди маркування лазером

Промислове гравірування різниться по виду і типу нанесення малюнка. Лазерне маркування може виглядати як:

 • Логотип компанії чи бренду, для підвищення преміальності і впізнаваності товару.
 • QR-код, для швидкого переходу на сайт виробника або отримання докладного опису про продукт.
 • Маркування з додаванням ініціалів і номера вироби, для зручного пошуку товару.
 • Штрих коди і номери партії, для отримання інформації при необхідності.

На відміну від напису, наклейки або малюнків, гравірування збережеться на виробі довгі роки. Це значно підвищить статус вашої продукції в очах покупців і конкурентів.

Замовити лазерну маркування в Білій Церкві та Україні

«Grafika» – компанія, де ваше замовлення завжди буде в пріоритеті. Робота з виробництвами – завжди велике випробування для гравіровщіка. Великий обсяг продукції, з яким багато хто просто не справляється.

Професіонали компанії «Grafika» візьмуться і виконають будь-який обсяг роботи для замовника. Лазерне маркування проводитися на сучасному автоматичному обладнанні за лічені хвилини.

Вам достатньо:

 • Надати макет зображення (в разі його відсутності, наші дизайнери допоможуть розробити проект).
 • Доставити товар під гравіювання.
 • Назвати термін здачі і кількість виробів.
 • Прийти і отримати своє замовлення в обумовлений час.

Наші ціни доступні кожному, тому не сумнівайтеся. Хочете вийти на новий рівень виробництва? Телефонуйте і ми зробимо ваш товар унікальним.

Гравировка на металле
лазерне маркування
Пресс-форма2