Ціни

РОЗРАХУНОК ЦІНИ

this is a subtitle

 Вартість одного квадратного сантиметру гравіювання становить 4 грн. При цьому, мінімальна вартість замовлення – 80 грн. Наприклад, Ви хочете нанести подібне зображення:

розмір роздруківки

Його площа становить 2,5 х 10 = 25 кв. см. Відповідно, ціна такого гравіювання складе 100 грн. Суми, які менші мінімального замовлення, округлюються до його величини в 80 грн.

Оптовим замовникам надаються великі знижки. Розмір знижки обговорюється індивідуально, так як залежить від великої кількості різних факторів, таких як: кількість виробів, обсяг підготовчих робіт, інші побажання замовника.

ПІДГОТОВКА МАКЕТА

this is a subtitle

Якщо Вам необхідно нанести текстове гравіювання, привітання або щось інше, то макет тексту ми створюємо у Вашій присутності і це входить до мінімальної вартості замовлення.

Макет зображення, володіючи знаннями використання векторних програм, Ви можете підготувати самі. Якщо у Вас немає макету зображення, то Ви можете скористатися послугами нашого дизайнера, який зробить макет згідно з Вашими побажаннями. Послуги дизайнера коштують 120 грн/год. В середньому, на створення макету йде 30-60 хвилин. Для прискорення створення макету рекомендуємо заздалегідь визначитися з тим, що конкретно Ви хочете нанести і надати дизайнерові текст і зображення в будь-якому вигляді.

Ваш макет зображення повинен відповідати наступним вимогам:

  • нам підійде будь-який векторний формат;
  • неприпустиме використання растрових зображень;
  • об’єкти повинні мати масштаб 1: 1, розмір об’єктів у файлі задається в міліметрах;
  • всі елементи макету повинні бути побудовані за мінімально можливою кількістю точок;
  • неприпустиме використання блокувань об’єктів і шарів;
  • допустиме використання в файлах текстових пояснень для виконання замовлення.
Ціни
5 из 5. Голосов: 1